قیمت عصاره بره موم طبیعی در فروشگاه عسل هفت بسیار مقرون بصرفه است. لازم است بدانید  عصاره بره موم به عنوان ماده ی ضد عفونی کننده و عاملی موثر در پیشگیری از ورود و شیوع بیماریها در کندو محسوب می شود. عصاره بره موم در محل ورود زنبوران به داخل کندو قرار دارد و به دلیل این که زنبورها پیش از ورود به کندو از روی آن عبور خواهند کرد، احتمالا می تواند نقش ضد عفونی کننده دست و پای زنبوران را در بدو ورود به کندو ایفا نماید.

روش تولید به‌وسیله زنبور

زنبور عسل ابتدا تکه‌های رزین یا صمغ تراوش شده از جوانه یا تنه برخی درختان را به وسیله پاهای عقب و قطعات دهانی جدا می‌کند.

سپس آن‌ها را به کمک بزاق دهان نمناک و شکل حبه مانند به آن می‌دهد و در نهایت به وسیله آروارها و به کمک پاها حبه‌ها را در داخل سبد گرده در پاهای عقبی قرار داده و به کندو حمل می‌نماید.

در نواحی معتدل نیمکره شمالی، زنبورها بره موم را تنها در طول تابستان  جمع‌آوری می‌کنند که شامل اواخر بهار و اوایل پاییز نیز می‌شود.

خواص درمانی عصاره بره موم

 عصاره بره موم برا درمان زخم معده

عصاره بره موم بعنوان یک ضد زخم قوی عمل میکند و زخم ها و اولسرهای داخلی و بیرونی بدن را بخوبی بهبود می دهد و می توان درمان زخم های داخلی نظیر زخم معده و روده از آن بهره برد.
اثرات بهبودی  موجود در دستگاه گوارشی از جمله سایر خواص مهم عصاره بره موم است، بهبود آفت و زخم های دهانی بصورت غرغره.
  عصاره بره موم تقویت سیستم ایمنی بدن
افرادی که براحتی دچار سرماخوردگی و آنفولانزا می شوند مصرف بره موم در تحقیقات نشان داده است که بطور متوسط 2.5 برابر قدرت دفاعی آنان بیشتر میگردد.
 عصاره بره موم برای اثرات ضد التهابی
بدلیل دارا بودن ترکیبات پلی فنول به کاهش پاسخ های التهابی بدن کمک میکند و بهمین خاطر در برخی از انواع اگزما ، سوختگی و درمان زگیل کمک موثری بکند
بهبود سینوزیت و رفع التهاب و عفونت از سینوسها نیز بخوبی مورد استفاده و تائید قرار گرفته است.

 درمان سرطان
کاربرد عصاره بره موم در بهبود انواع سرطان ها و پیشگیری از تکثیر سلول های سرطانی بخصوص سرطان روده بزرگ و پروستات شده است.

قیمت بره موم

فرق بین عصاره الکلی با عصاره آبی

عصاره های الکلی بره موم دارای درصد پایینی از موارد تاثیر گذار بره موم است و قرار گرفتن بره موم در محیط الکلی در طولانی مدت باعث کاهش مواد آنتی اکسیدانی بره موم مانند فنول ها، فلانوئیدها و … می شود و اثر درمانی بره موم را کاهش می دهد.

همچنین وجود الکل در ترکیب عصاره الکلی بره موم برای بیماران سرطانی مضر است.

به همین خاطر بهترین روش مصرف بره موم به شکل عصاره آبی است.

بره موم های استفاده شده در تولید عصاره های آبی بره موم به روش تله گذاری از سقف کندوهای منطقه آذربایجان تولید می شوند و فاقد هر گونه مواد شیمیایی و سمی و آلودگی می باشد.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””] عصاره بره موم عسل خالص و طبیعی را می توان در بزرگترین بازار های روز عسل و محصولات وابسته به آن تهیه کرد.خرید و فروش عمده و انبوه این محصول تنها در ارتباط با بزرگترین شرکت های تولید عسل در ایران امکان پذیر می باشد. این کار می تواند بازدهی بسیار زیادی را برای مشتریان نیز به همراه داشته باشد. [/box]

خرید عصاره بره موم

برای خرید اینترنتی عصاره بره موم توصیه می کنم به فروشگاه عسل هفت مراجعه نماید.

از باکیفیت ترین نمونه ها و بخش های خرید و فروش عسل در بازار ایران می توان به بخش تهیه انواع بره موم عسل اشاره کرد.

این محصول که بیشتر خواص خوراکی و درمانی بسیار زیادی دارد.

این محصول توسط بسیاری از زنبورداران در بازار ایران تهیه شده و به دست مشتریان می رسد.

خلوص و اعتبار و اصالت آن بسیار مهم بوده و تهیه آن از مراکز معتبر می تواند دسترسی بسیار زیادی را برای مشتریان به این محصول ایجاد نماید.

به همین منظور بخش بسیار زیادی از بازار خرید و فروش بره موم در کشور ایران دچار کلاهبرداری های گسترده ای شده است.

در این بخش می توان با جبران خسارت های ناشی از فروش نادرست این محصول، مشتریان را با انواع بره موم تولید و عرضه شده در بازار ایران آشنا کرد.