خرید ژل رویال

آیا خرید ژل رویال اصل با قیمت ارزان در کشور میسر است؟ آیا می توان این محصول را در سراسر کشور خریداری نمود و همیشه در دسترس می باشد؟
شاه انگبین یا همان ژل رویال ترشحی است که ملکه زنبور های عسل از آن برای رشد خود استفاده می کند و تولید شده توسط زنبور های کارگر است. اما برای انسان هم دارای خواص فوق العاده و اعجاب انگیزی است.

از جمله خواص ژل رویال می توان به کمک به کاهش وزن، مبارزه با سرطان و کاهش کلسترل اشاره کرد.
اگر خواهان خرید ژل رویال هستید باید بدانید که این محصول از قسمت فوقانی سر زنبور های کارگر به دست می آید و هرگز نباید گرم شود. علت آن هم این است که حرارت خواص آنزیمی و پروتئین های مفید آن را از بین می برد.

قیمت ژل رویال اصل

استخراج ژل رویال هم محدود و هم به سختی انجام می شود.

و در نتیجه یک ژل رویال اصل و با کیفیت نمی تواند ارزان قیمت باشد.

همان طور که عسل اصل ارزان نیست.

هر چند سودجویان از ترفند گران فروختن برای این که بگویند جنسشان اصل است، استفاده می کنند.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]البته در بازار برای ژل رویال نمونه های خارجی چینی و یا تایوانی هم وجود دارد که هم از نظر کیفیت، کیفیت پائینی دارند و هم این که قیمتشان 0.1 قیمت ژل رویال ایرانی است.[/box]

قیمت ژل رویال اصل و ایرانی در مراکز معتبر و شناسنامه دار با مظنه واقعی برای مصرف کننده محاسبه می شود.

این مراکز کیفیت و اصل بودن را فدای قیمت نخواهند کرد.

مجموعه عسل هفت یکی از مراکز معتبر و شناسنامه دار می باشد که در سطح ایران به صورت سالم با رقبای خود فعالیت می کند.

برای ارتباط با این مجموعه که به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ژل رویال است می توان از طریق اطلاعات تماس در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

خرید ژل رویال

 

تشخیص ژل رویال اصل

ژل رویال اصل از نظر طعم و مزه، از نظر رنگ و از نظر بو با ژل رویال چینی و مالزی تفاوت هایی دارند.

اما مهترین فاکتوری که باعث تشخیص ژله رویال اصل از تقلبی می شود پارامتری به نام اچ دی ای ( H D A) می باشد.

این پارمتر باید بالا تر از 2 درصد در آزمایش نشان داده شود.

اگر کمتر از 2 درصد باشد از کیفیت پایین و ایرانی بودن دور می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ژل رویالی که در مجموعه عسل هفت عرضه می شود با HDA بالای 2 درصد در برگه آنالیز نشان داده شده است.[/box]

خرید ژل رویال

قیمت ژل رویال در داروخانه

طبق گفته های بیان شده در بالا این ماده از دو غده در سر زنبور عسل تولید و با استفاده از زبان آن در لاور های کندو ترشح می شود.

به همین دلیل برای تهیه ژل رویال باید سراغ آن را از زنبوردارانی که در تولید این ماده شیری رنگ کهبه نام شاه انگبین معروف است گرفت.

ژل رویال موجود در داروخانه ایرانی و اصل نخواهند بود به همین دلیل قیمت آن ارزان تر از زنبورداران ارائه شده است.

قیمت خرید ژل رویال اصل و ایرانی را از مجموعه عسل هفت جویا شوید.

در این مجموعه برای استفاده همگان از غذای ملکه زنبور عسل و بهره مند شدن از خواص آن به صورت گرمی در وزن های 10 گرمی، 20 گرمی الی 100 گرمی عرضه می گردد.

خرید ژل رویال

خرید اینترنتی ژل رویال اصل

در خرید ژل رویال هم مانند سایر فرآورده های زنبور عسل می توان اینترنتی اقدام نمود. البته با توجه به این که این محصول حجم کم و قیمت بالایی دارد، شاید خرید اینترنتی آن حتی برای افرادی که دور از تهران و اصفهان هستند، مقرون به صرفه تر در هزینه ها هم باشد.
در این مرکز با توجه به دسترسی به تولیدکنندگان واقعی فرآورده های زنبور عسل، مانند: ژل رویال، گرده گل، بره موم می توان گفت که خرید اینترنتی و حتی حضوری در شعب سراسر کشور میسر بوده و هر میزان سفارشی قابل تأمین می باشد.

از این رو این در فروشگاه اینترنتی عسل هفت با به نمایش گذاشتن محصولات طبیعی زنبور عسل همراه با قیمت دسترسی اشخاص را مسهل و سریع تر نموده است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ارسال ژل رویال ایرانی بالا تر از 20 گرم و گره گل بالا تر از 1 کیلو به صورت رایگان به سراسر کشور انجام می گیرد.[/box]

خرید ژل رویال