مرکز خرید گرده گل اصل در اصفهان به خوبی می تواند سفارشات عمده خریداران محترم را در سراسر کشور تأمین نماید. بهترین کیفیت و البته در بسته بندی مختلف می توان فرآورده های زنبور عسل را تأمین نمود.
این که گرده گل اصل چیست و چه فوایدی دارد به راحتی از طریق مطالعه چند وب سایت معتبر قابل دسترس است و در این مطلب هم مختصراً بیان خواهیم کرد. اما نکته ای که وجود دارد این است که گرده گل اصل را از کجا بخریم؟
چطور سفارش بدهیم و چطور به دست ما می رسد؟

مرکز خرید گرده گل اصل در اصفهان به صورت عمده

مرکز خرید گرده گل اصل در اصفهان و هر شهری است که زنبورداری ها در آن فعال هستند، مثل استان البرز، اردبیل، و حتی استان های جنوبی فعال خواهد بود. پس می توان در آن ها هم گرده گل، ژل رویال و نیز موم و بره موم را تهیه کرد.
این مراکز عمده تأمین کننده های فرآرده های زنبور عسل هستند.
در اصفهان هم اکثر زنبور داران در شهر نجف آباد فعال هستند و البته بسته به نوع عسلی که می خواهند تولید کنند، کندو های خود را در مناطق مختلف نزدیک به پوشش گیاهی مد نظرشان مستقر می نمایند.
خرید هم حضوری و هم از سایت هیا معتبر به صورت اینترنتی ممکن است.

مرکز خرید گرده گل اصل در اصفهان

گرده گل اصل ایرانی چیست؟

اما گرده گل اصل ایرانی چیست؟
همانطور که می دانید، گرده گل می تواند، از گیاه نر به ماده توسط حشراتی مانند زنبور عسل، باد و امثال این ها منتقل شده و سبب شود تا گیاهان بارور شوند. و گونه های مختلف از خطر انقراض در امان بمانند.
اما برای ترکیبات داخلی گرده گل هم باید بگوییم که 40 درصد از آن را پروتئین تشکیل داده است.
از نظر آماری هم میزان گرده گلی که توسط هر زنبور جمع آوری می شود، حدود 5 میلیون دانه است.
دانه های ریز گرده گل تنها با تله گذاری توسط زنبور داران در کندو قابل جدا شدن و جمع آوری برای مصرف می باشد.

مرکز خرید گرده گل اصل در اصفهان

فواید گرده گل اصل زنبور عسل

موضوع بعدی این است که آیا گرده گل اصل دارای خواصی هم هست؟ در حالت کلی هر چند پژوهش زیادی روی فرآورده های زنبور عسل مثل گرده گل و ژل رویال انجام شده است، و خواص انکار ناپذیراشان بر سلامت بدن و بهبود سطح کیفی سلامتی بشر اثبات شده، اما نکات مجهولی هم وجود دارد که همچنان ناشناخته می باشد.
گرده گل دارای خواص زیر خواهد بود.

  • در شرایط کنونی استرس به عضوی از افراد خانواده هر فردی تبدیل شده است. این استرس منشأ بسیاری از بیماری ها است که البته می توان به راحتی بدون داروی شیمیایی آن را خنثی نمود. مصرف گرده گل در کاهش استرس و کنترل احساسات موثر است.
  • قدرت بدن و استحکام بدن به ویژه در ورزشکاران بهبود خواهد یافت.
  • چینی ها و مصریان دوران باستان معتقد بودند که گرده گل جوانی را برای بدن حفظ می کند.
  • کاهش حساسیت و همچنین کاهش وزن از دیگر خواصی است که از گرده گل می توان انتظار داشت.

مرکز خرید گرده گل اصل در اصفهان