قیمت بره موم خوراکی در ایران چقدر است؟ آیا در مراکز معتبر می توان بهترین کیفیت از بره موم و سایر فرآورده های زنبور عسل مثل ژل رویال را خریداری نمود و قیمت مناسبی پرداخت کرد؟
قیمت هر کالایی در ایران و در نقطه ای از جهان وابسته به پارامتر های متفاوت می باشد. اما طبیعتاً مهم ترین عامل در تعیین قیمت کیفیت آن می باشد.
محصولات زنبور عسل که عموماً بشر در تولید آن نقشی ندارد و کاملاً طبیعی است، خود به خود به دلیل ظرفیت تولید زنبور ها گران می باشد.

اما خب سود جویی بشر هم گاهاً در این نرخ ها موثر خواهد بود.
بره موم چه کاربرد هایی دارد؟ بره موم حالت صمغی شکل دارد و رزین گیاهان توسط بزاق زنبور عسل به شکل حبه قند در آمده و به پاهای زنبور می چسبد.
در کندو برای ضد عفونی کردن و نیز تنظیم شکاف ها و سوراخ های موجود در کندو و همچنین برای جلا دادن و محکم کردن اتصالات کارایی دارد. اما بره موم خوراکی است و برای بشر هم کارایی هایی دارد که در ادامه بیان خواهد شد.

  • کاربرد بره موم برای لوازم آرایشی و بهداشتی است که عموم به منظور بو گیر و ضد عرق استفاده دارند.
  • ضد قارچ است و همچنین می توان از آن برای درمان شوره سر استفاده کرد.
  • آكنه ، جوش و لک های صورت را به کمک آن می توان بر طرف کرد. در نتیجه در مواد آرایشی و بهداشتی کارایی خواهد داشت.

مصرف خوراکی بره موم به شکل عصاره و نیز پودر و یا کپسول برای هضم بهتر برای انسان ممکن است که علت استفاده از بره موم هم مبارزه با بیماری های چون سرطان می باشد.
افزایش دهنده پلاکت و حفاظت از کبد هم از دیگر موارد و فواید استفاده از بره موم می باشد.

بره موم خوراکی طبیعی

قیمت بره موم خوراکی در ایران

قیمت به موم خوراکی در ایران هم با توجه به تولید داخلی بودن نمی تواند زیاد به نوسانات ارزی وابسته باشد. اما به هر حال میزان سودی که تأمین کننده برای خود درنظر می گیرد و هزینه هایی که داشته به همراه میزان سفارش و نحوه پرداخت، در قیمت بره موم خوراکی در ایران اثر دارد. در نتیجه بهتر است برای اطلاع از قیمت روز آن و سایر فرآورده های زنبور عسل علاوه بر مطالعه جدول زیر با واحد فروش ارتباط بگیرید.

تاریخ به روز رسانی: 97/10/13

لیست قیمت انواع عسل

روش مصرف خوراکی بره موم

خب روش مصرف خوراکی بره موم چگونه است؟
هر چند می توانید آن را بجوید، ولی خب هضم آن برای بدن انسان به صورت خام سخت است. در نتیجه توصیه می شود برای مصرف با بیشترین میزان کارایی و فایده، از عصاره با پایه آب، کپسول و یا پودر بره موم استفاده شود.

فروش بره موم

منبع: www.zanburha.ir